بهینه سازی طراحی جوش در میپل

بهینه سازی طراحی جوش در میپل

بهینه سازی طراحی جوش در میپل

 

 

 

 

 

شرح پروژه :

 تصویر زیر حاکی از آن است که یک عضو به یک تیر جوش داده شده است.یک نیرو نیز به انتهای عضو وارد می گردد.

 

 

تیر باید به ازای حداقل هزینه ، با تغییر ابعاد جوش و عضو بهینه سازی شود.محدودیت هایی که باید رعایت شوند شامل تنش برشی برای جوش ، تنش نرمال مربوط به تیر و حداکثر خیز انتهای عضو است.

پارامتر هایی که علاوه بر محدودیت های موجود به عنوان ورودی برای نرم افزار تعریف گردیده اند به شرح زیر می باشد:

مدول یانگ ، مدول برشی برای تیر ، مقدار نیرو ، L ، هزینه هر واحد حجم مواد جوش ، هزینه کار در واحد حجم جوش ، هزینه هر واحد حجم عضو

برای هر فرمول و کد نویسی صورت گرفته توضیحاتی در بالای هر کد آمده است.کد نویسی با طراحی فوق العاده زیبا (همراه با تصویر) و بسیار ساده صورت گرفته است.

این محصول از ویژه ترین محصولات این فروشگاه می باشد که با پرداخت هزینه ای بسیار کم (فقط 1500 تومان)  می توانید از نتایج این پروژه بهره مند گردید.این محصول می تواند به عنوان پروژه درس طراحی اجزا و ...  مورد استفاده قرار گیرد.

 

کد نویسی به سادگی قابل ویرایش بوده و می توانید داده های خود را به راحتی جایگزین مقادیر پیش فرض کنید.در صورت داشتن هرگونه سوالی در زمینه فایل خریداری شده می توانید از طریق راه ارتباطی (پشتیبانی مشتریان در این فروشگاه) آن را با ما در میان بگذارید.

تصاویر زیر مربوط به کد نویسی این فایل می باشد.برای مشاهده بهتر تصاویر می توانید بر روی هر تصویر کلیک کرده و آن را در پنجره جدید باز کنید.